ZT Mutěnice 2010 - Plán
Plán zimního turnaje
Mutěnice 2010
Podluží, Kyjov, Rohatec, St. Poddvorov nebo Mutěnice B. Tyto a další týmy vběhnou začátkem nového roku na mutěnickou umělku. V areálu Pod Búdama se bude v rámci zimního turnaje válčit ve dvou samostatných osmičlenných skupinách systémem každý s každým. Turnaj v Mutěnicích začíná v půlce ledna, vítězové dostanou pohár koncem února.
Skupina A „ MEGAWASTE VIN CUP“
2. Zemas Hovorany
3. Sokol Podluží
4. TJ Slovan Šaštín (SK)
5. FK Mutěnice „B“
6. Iskra Holíč (SK)
7. Starý Poddvorov
8. Sokol Sudoměřice
Skupina B „Staropramen DC CUP“
1. Zemas Hovorany dorost
2. TJ Kopčany (SK)
3. Baník Lužice
4. Dolní Bojanovice
5. Podlužan Prušánky
6. Sokol Čejč
7. FK Mutěnice dorost
8. FC Kyjov dorost
Rozpis utkání:
Sobota 16.1.
11.00 Holíč – Šaštín
13.00 Sudoměřice – Mutěnice B
15.00 St. Poddvorov – Hovorany
17:00 Kyjov – Rohatec
Neděle 17.1.
11.00 Mutěnice dor. – Kyjov dor.
13.00 Hovorany dor. – Čejč
15.00 Kopčany – Prušánky
17.00 Lužice – Dol. Bojanovice
Sobota 23.1.
9.00 Hovorany dor. – Kyjov dor.
11.00 Kopčany – Mutěnice dor.
15.00 Lužice – Čejč
17.00 Dol. Bojanovice – Prušánky
Neděle 24.1.
11.00 Sudoměřice – Holíč
13.00 St. Poddvorov – Mutěnice B
15.00 Kyjov – Šaštín
17.00 Rohatec – Hovorany
Středa 27.1.
18.30 Mutěnice B – Holíč
Sobota 30.1.
11.00 Šaštín – St. Poddvorov
17.00 Hovorany – Kyjov
17.00 Rohatec – Sudoměřice
Neděle 31.1.
11.00 Dol. Bojanovice – Kyjov dor.
13.00 Prušánky – Lužice
15.00 Čejč – Kopčany
17.00 Mutěnice dor. – Hovorany dor.
Sobota 6.2.
11.00 Šaštín – Rohatec
13.00 Čejč – Dol. Bojanovice
15.00 Kyjov dor. – Prušánky
17.00 Hovorany dor. – Kopčany
Neděle 7.2.
11.00 Hovorany – Sudoměřice
13.00 Mutěnice dor. – Lužice
15.00 Mutěnice B – Kyjov
17.00 Holíč – St. Poddvorov
Sobota 13.2.
9.00 Sudoměřice – St. Poddvorov
11.00 Kyjov – Holíč
15.00 Mutěnice B – Rohatec
17.00 Hovorany – Šaštín
Neděle 14.2.
11.00 Kopčany – Kyjov dor.
13.00 Lužice – Hovorany dor.
15.00 Dol. Bojanovice – Mutěnice dor.
17.00 Prušánky – Čejč
Sobota 20.2.
11.00 Šaštín – Sudoměřice
13.00 Mutěnice B – Hovorany
15.00 Holíč – Rohatec
17.00 St. Poddvorov – Kyjov
Neděle 21.2.
11.00 Mutěnice dor. – Prušánky
13.00 Kyjov dor. – Čejč
15.00 Hovorany dor. – Dol. Bojanovice
17.00 Kopčany – Lužice
Sobota 27.2.
9.00 Dol. Bojanovice – Kopčany
11.00 Čejč – Mutěnice dor.
15.00 Prušánky – Hovorany dor.
17.00 Lužice – Kyjov dor.
Neděle 28.2.
11.00 Hovorany – Holíč
13.00 Šaštín – Mutěnice B
15.00 Rohatec – St. Poddvorov
17.00 Kyjov – Sudoměřice
zdroj: jmF